Bestuur

 

Bestuur 2017-2018 

  • Olivier Gilis:     Voorzitter        
    • voorzitter@refswestkust.be

DSC_1093

  • Danny Declerck:   Ondervoorzitter
    • ondervoorzitter@refswestkust.be

DSC_1082

  • Sam Decroo:  Penningmeester
    • penningmeester@refswestkust.be

DSC_1089

  • Harley Deopere:    Secretaris   
    • secretaris@refswestkust.be

 

  • Sarah Mostrey:  Bestuurslid
    • pronostiek@refswestkust.be

DSC_1087

  • Franky Deprez:  Bestuurslid Tornooien

 

  • Timon Hillewaere: Bestuurslid Jeugd en aanwerving

 

Opleiders VFV Bureau Arbitrage

 

  • Theo Buelen: opleider/peterschappen-cursus
    • theo.buelen@telenet.be

DSC_1080

  • Luc Coulier: opleider
    • coulier.luc@telenet.be

 

Ere-leden

  • Maurits Blomme
  • Guido Hoste
  • Niek Pieters
  • Albert Roets
  • Dirk Vanhoutte
  • Marc Vanneste
  • Luc Vercooren
  • Luc Vanthournout
  • Jean-Pierre Vercuysse