Seizoen 2021-2022

  • Olivier Gilis: Voorzitter        
    • voorzitter@refswestkust.be
  • Sam Decroo: Penningmeester
    • penningmeester@refswestkust.be
  • Harley Deopere: Secretaris   
    • secretaris@refswestkust.be
  • Sarah Mostrey: Bestuurslid
    • sarah.mostrey@hotmail.be
  • Nordin Degraeve: Bestuurslid
    • n.degraeve@outlook.com
  • Rien Hillewaere: Bestuurslid/ pronostiekmaster
    • rien.hillewaere@outlook.com
  • Vedran Geeraerd: Bestuurslid/ Referee Ambassador Coordinator
    • vedran.geeraerd@gmail.com
  • Carl Degraeve: Bestuurslid/ Verantwoordelijke toernooien
    • carl.degraeve@icloud.com

Opleiders VFV Bureau Arbitrage

  • Bart Teerlynck: opleider/ peterschappen/ verantwoordelijke Bureau Arbitrage
    • teerlynck.b@gmail.com
  • Rik Vandenbroucke: opleider/ cursus
    • rikvandenbroucke57@gmail.com

Ere-leden

  • Maurits Blomme  (2022)
  • Guido Hoste: ere-voorzitter
  • Niek Pieters: ere-secretaris
  • Dirk Vanhoutte: ere-voorzitter
  • Marc Vanneste
  • Luc Vercooren: ere-penningmeester
  • Luc Vanthournout
  • Theo Buelen
  • Albert Roets
  • Jean-Pierre Vercruysse