Ledenlijst

Laatst bijgewerkt op  05/10/2017.
Up-to-date

Zijn er bij u gegevens niet correct of ontbreken er gegevens, dan kan u dat altijd doorgeven aan secretaris Harley Deopere

GSM: 0491/52.86.77
Email: secretaris@refswestkust.be

Hierbij vindt u de alfabetische ledenlijst:

*Beauprez Maxime
Houthulst
GSM: 0468177049
Email: Beauprez69@hotmail.com

* Buelen Theo
Koksijde
Tel: 058/62.71.67
GSM: 0487/52.96.94
Email: theo.buelen@telenet.be

* Callebout Bjorn
De Panne
Tel: 058/41.13.84
GSM: 0497/80.63.67
Email: callebout_bjorn@msn.com

* Cauwelier Yorben
Houthulst
GSM: 0492/83.78.24
Email: yorbencauwelier@hotmail.com

* Clabau Martial
Veurne
Tel: 058/31.76.24
GSM: 0476/43.87.24
Email: m.clabau@skynet.be

* Coulier Luc
Veurne
Tel: 058/29.93.33
Fax: 058/29.96.76
GSM: 0475/52.47.99
Email: coulier.luc@telenet.be

* De Blauwe Manu                                                                                                                                     Westende
GSM: 0483/457677
Email: manu.de.blauwe@icloud.com

* Declerck Danny
Nieuwkapelle
GSM: 0498/548618
Email: dendai.d@telenet.be

* Decroo Sam
Koksijde
Tel: 058/52.29.84
GSM: 0479/25.18.86
Email: sam_decroo@hotmail.com
Email: penningmeester@refswestkust.be

* Degraeve Carl
Houthulst
Tel: 051/62.79.35
GSM: 0495/76.27.59
Email: carl.degraeve@hotmail.com

*Degraeve Nordin
Houthulst
GSM: 0497/31.74.08
Email: n.degraeve@outlook.com

* De Moor Diego
Houthulst
GSM: 0497/42.20.03
Email: diego2661@hotmail.com

* Denys Milan
Merkem
GSM: 0470/54.54.40
Email: denysmilan1@gmail.com

* Déopère Harley
Diksmuide
GSM: 0491/52.86.77
Email: harley.deopere@gmail.com

* Devos Robin                                                                                                                                               Oostduinkerke
GSM: 0477/287373
Email: robinenste@hotmail.com

* Deprez Franky
Diksmuide
GSM: 0473/26.39.31
Email: frankydeprez@telenet.be
Email: secretaris@refswestkust.be

* Geeraerd Vedran
De Panne
Email: vedran.geeraerd@gmail.com

* Gilis Olivier
Alveringem
GSM: 0485/83.10.87
Email: oliviergilis@hotmail.com
Email: voorzitter@refswestkust.be

* Graulus Roland
Veurne
Tel: 058/31.10.76
GSM prive: 0499/63.56.73 of 0497/87.65.39
Email: roland.graulus@telenet.be

* Hallez Aaron
Diksmuide
GSM:
Email: aaronhallez@gmail.com

*Heindryckx Henk
Diksmuide
Tel : 051/511417
GSM : 0494/197002
E-mail : henk.heindryckx@telenet.be

* Hennebert Ivan
Westende
Tel: 058/23.64.67
GSM: 0475/80.64.69
Email: ivan.hennebert@pandora.be

* Hillewaere Rien
Oostduinkerke
Email: rien.hillewaere@outlook.com

* Hillewaere Timon
Oostduinkerke
Email: thillewaere@outlook.com

* Hoste Guido (erevoorzitter)
Veurne
Tel: 058/31.38.10
Fax: 058/31.56.08
GSM: 0497/58.29.63
Email: guido.hoste@gmail.com

*Jonckheere Rob
Beauvoorde
GSM: 0495599464
Email: wimjonckheere@skynet.be

* Knockaert Daniël
Diksmuide
Tel: 051/50.18.57
GSM: 0489/73.91.28
Email: knockaertdaniel@hotmail.com

* Lefever Robin
Izenberge
Tel: 058/29.80.89
GSM: 0494/20.25.18
Email: robin_lefever@msn.com

* Marey Chris
Gistel
GSM: 0468/201830
Email: chrismarey@hotmail.com

* Masscheleyn Nicky
Adinkerke
GSM: 0491/08.59.52
GSM werk: 0497/23.18.23
Email: nickymasscheleyn@gmail.com

* Mostrey Sarah
Nieuwkapelle
Email: sarah.mostrey@hotmail.be

* Pieters Niek
Koksijde
Tel: 058/62.35.57
Fax: 058/51.37.75
GSM: 0476/60.39.66
Email: niek@eyland.be

* Pieters Theo
Koksijde
Tel: 058/51.37.75
Fax: 058/51.37.75
GSM: 0484/03.16.95
Email: lindapladys@telenet.be

* Platteeuw Alex
Veurne
GSM: 0497/10.06.55
Email: alex.platteeuw1@scarlet.be

* Provoost Daniël
Nieuwpoort
GSM: 0475/22.19.33
Email: daniel.provoost1@telenet.be

* Rys Edwin
Houthulst
Tel: 051/54.62.74
GSM: 0472/11.52.75
Email: Edwin. Rys@Skynet.be

* Rys Michel
Veurne
Tel: 058/31.20.87
GSM: 0484/02.66.50
Email: rysdeb@hotmail.com

* Schaekers Francois
Oostduinkerke
Tel: 058/52.47.96
Fax: 058/53.22.53
GSM: 0476/86.59.53
Email: francois.schaekers@scarlet.be

* Soutaer Patrik
Veurne
Tel: 058/31.57.49
GSM: 0485/34.79.68
Email: patrik.soutaer@hotmail.com

* Tandt Luc
Diksmuide
GSM: 0476/410 429
Email: luc.tandt1@telenet.be

* Teerlynck Bart
Koksijde
Tel: 058/52.06.01
GSM: 0478/88.03.92
Fax: 058/52.06.01
Email: teerlynck.b@gmail.com

* Vanacker Willy
Hoogstade
GSM: 0485/91.08.76
Email: willy.voetbal@skynet.be

* Vandekerckhove Filip
Poperinge
GSM: 0496/25.06.69

* Vandenberghe Dries
Diksmuide
Tel: 051/51.14.59
GSM: 0495/40.70.66
Email: vandenberghe.dries@telenet.be

Vandenbroucke Rik                                                                                                                                   Diksmuide
Email: rikvandenbroucke@scarlet.be

*Vanden Bussche Ludovic
De Panne
GSM: 0475/71.89.28
Email: ludovicvandenbussche@hotmail.com

* Vanherweghe Olivier
Koksijde
GSM: 0475 40 09 02
Email: oliviervanherweghe01@gmail.com

* Vanhollebeke Dany
Nieuwpoort
Tel: 058/24.07.67
GSM: 0496/74.96.94
Email: dany.van.hollebeke@hotmail.com

* Vanmassenhove Pieter
Westende
GSM: 0494/84.72.80
Email: pietervanmassenhove@hotmail.com

* Vanthournout Luc
Koekelare
GSM: 0473/53.48.80
Email: luc.vanthournout1@telenet.be

* Verbeure Davy
Houthulst
GSM: 0498/275116
Email: stefaniedavy123@hotmail.com

* Vercruysse Jean-Pierre
Nieuwpoort
GSM: 0495/44.41.69
Email: jean-pierre.vercruysse2@telenet.be