Laatst bijgewerkt op  19/09/2019
Up-to-date

Zijn er bij u gegevens niet correct of ontbreken er gegevens, dan kan u dat altijd doorgeven aan secretaris Harley Deopere

GSM: 0491/52.86.77
Email: secretaris@refswestkust.be

Hierbij vindt u de alfabetische ledenlijst:

Bernaert Danniel                                                                                                                                                       Leke                                                                                                                                                                                     Email: danniel.bernaert@telenet.be

Blomme Kevin                                                                                                                                                             Ichtegem                                                                                                                                                                         Email:blomme_kevin@hotmail.com                                                                 

*Blomme Stijn
Pervijze
GSM: 0488/02 40 69
Email: stijnblomme01@hotmail.com

* Buelen Theo
Koksijde
Tel: 058/62.71.67
GSM: 0487/52.96.94
Email: theo.buelen@telenet.be

* Clabau Martial
Veurneclabaumartial@gmail.com
Tel: 058/31.76.24
GSM: 0476/43.87.24
Email: clabaumartial@gmail.com

* Deblauwe Manu                                                                                                                                      Westende
GSM: 0483/457677
Email: manu.de.blauwe@icloud.com

* Declerck Danny
Nieuwkapelle
GSM: 0498/548618
Email: declerckdanny1@hotmail.com

* Decroo Sam
Zwijnaarde
GSM: 0479/25.18.86
Email: sam_decroo@hotmail.com
Email: penningmeester@refswestkust.be

* Degraeve Carl
Houthulst
Tel: 051/62.79.35
GSM: 0495/76.27.59
Email: carl.degraeve@hotmail.com

* Degraeve Nordin
Houthulst
GSM: 0497/31.74.08
Email: n.degraeve@outlook.comdiego266

* Déopère Harley
Diksmuide
GSM: 0491/52.86.77
Email: secretaris@refswestkust.be

* Deprez Franky
Diksmuide
GSM: 0473/26.39.31
Email: frankydeprez@telenet.be

Fouvry Simon                                                                                                                                                       Gent
Email: simon_fouvry@hotmail.com

Geeraerd Ann-Sophie                                                                                                                                              De Panne
Email: annsophie.geeraerd@gmail.com

* Geeraerd Vedran
De Panne
GSM: 0468/138166
Email: vedran.geeraerd@gmail.com

* Gilis Olivier
Heist
GSM: 0485/83.10.87
Email: oliviergilis@hotmail.com
Email: voorzitter@refswestkust.be

* Graulus Roland
Veurne
Tel: 058/31.10.76
GSM prive: 0499/63.56.73 of 0497/87.65.39
Email: roland.graulus@telenet.be

* Heindryckx Henk
Diksmuide
Tel : 051/511417
GSM : 0494/19 70 02
E-mail : henk.heindryckx@telenet.be

* Hennebert Ivan
Westende
Tel: 058/23.64.67
GSM: 0475/80.64.69
Email: ivan.hennebert@pandora.be

* Hillewaere Rien
Alveringem
GSM: 0477/59 89 61
Email: rien.hillewaere@outlook.com

* Hoste Guido (erevoorzitter)
Veurne
Tel: 058/31.38.10
GSM: 0497/58.29.63
Email: guido.hoste@gmail.com

* † Knockaert Daniël  
Diksmuide
Tel: 051/50.18.57
GSM: 0489/73.91.28
Email: knockaertdaniel@hotmail.com

Janssens Frans
Nieuwpoort
Email: sooi.hild@gmail.com

Lefere Wannes
Klerken
GSM: 0491 63 81 29
Email: wannes.lef@gmail.com

* Marey Chris
Gistel
GSM: 0468/201830
Email: chrismarey@hotmail.com

* Masscheleyn Nicky
Bredene
GSM: 0491/08.59.52
Email: nickymasscheleyn@gmail.com

* Mostrey Sarah
Veurne
Email: sarah.mostrey@hotmail.be

* Pieters Niek
Koksijde
Tel: 058/62.35.57
GSM: 0476/60.39.66
Email: niek@eyland.be

* Pieters Theo
Koksijde
Tel: 058/51.37.75
GSM: 0484/03.16.95
Email: lindapladys@telenet.be

* Platteeuw Alex
Veurne
GSM: 0497/10.06.55
Email: alex.platteeuw1@scarlet.be

* Rys Michel
Veurne
Tel: 058/31.20.87
GSM: 0484/02.66.50
Email: rysdeb@hotmail.com

Sabbe Baptiste
Koksijde
Email: sabbebaptiste3@icloud.com

* Soutaer Patrick
Veurne
Tel: 058/31.57.49
GSM: 0485/34.79.68
Email: patrik.soutaer@hotmail.com

* Tandt Luc
Diksmuide
GSM: 0476/410 429
Email: luc.tandt1@telenet.be

* Teerlynck Bart
Koksijde
Tel: 058/52.06.01
GSM: 0478/88.03.92
Email: teerlynck.b@gmail.com

* Vandenberghe Dries
Diksmuide
Tel: 051/51.14.59
GSM: 0495/40.70.66
Email: vandenberghe.dries@yahoo.com

* Vandenbroucke Rik                                                                                                                            Diksmuide
Email: rikvandenbroucke57@gmail.com

* Vanthournout Luc
Koekelare
GSM: 0473/53.48.80
Email: luc.vanthournout1@telenet.be

* Verbeure Davy
Houthulst
GSM: 0498/275116
Email: stefaniedavy123@hotmail.com